Ekspert

Zbigniew Nęcki

Prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

Psycholog społeczny, wieloletni były dyrektor Instytutu Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.   Autor wielu prac z zakresu kierowania zespołami ludzkimi, technik negocjacji i psychologii biznesu. Posiada ogromne   doświadczenie w prowadzeniu szkoleń menedżerskich i handlowych. Wygłaszał referaty i prowadził wykłady w wielu   akademickich ośrodkach zagranicznych, m.in. w USA, Meksyku, Indiach, Nepalu, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Niemczech,   Wielkiej Brytanii, Finlandii. Stały uczestnik publicystycznych programów telewizyjnych i radiowych, komentator bieżących   wydarzeń społecznych. Opublikował osiem książek i ponad sto artykułów z zakresu relacji międzyludzkich. Obecnie jest   zatrudniony na stanowisku profesora zwyczajnego w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, gdzie   pełni funkcję Dziekana Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych.

Opinie o ekspercie

Bardzo dobre szkolenie, przystępny sposób przekazania wiedzy. Otwartość na słuchaczy, która „wymusza” pozytywnie ich aktywność.
6 / 6
Umiejętne przekazanie fachowej wiedzy w zakresie teoretycznym oraz praktycznym – czynny udział słuchaczy w zajęciach praktycznych.
6 / 6
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij