Polska Platforma Szkoleniowa

Polska Platforma Szkoleniowa powstała w 2016 r. Jest wynikiem doświadczeń (ponad 14 lat) na rynku szkoleń, gdzie zdobywaliśmy zaufanie wielu uczestników i ekspertów, z którymi wspólnie realizowaliśmy projekty rozwojowe i szkoleniowe. W Polskiej Platformie Szkoleniowej czujemy się jak w domu i chcemy, abyście Państwo poczuli się tak samo otrzymując równocześnie praktyczną wiedzę na najwyższym merytorycznie poziomie. Angażujemy się w nasze projekty i jesteśmy zawsze obecni przy ich realizacji, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Misja:

Misją Polskiej Platformy Szkoleniowej jest przygotowywanie najwyższej jakości merytorycznych szkoleń dopasowanych do potrzeb uczestników, a tym samym podwyższanie ich kompetencji. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami, co daje gwarancję zadowolenia z poświęconego nam czasu. Ogromna, najbardziej aktualna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach czyni z naszych ekspertów prawdziwych profesjonalistów - co w istotny sposób przekłada się na najwyższą jakość szkoleń. Bardzo ważny jest dla nas komfort, atmosfera i merytoryka naszych szkoleń.  Zapewniamy wygodne w użyciu materiały szkoleniowe i ciekawe miejsca organizacji, w tym naszą specjalnie przygotowaną salę, która jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty.

Wizja:

W Polskiej Platformie Szkoleniowej koncertujemy się na organizacji projektów szkoleniowych, które dają  możliwość nie tylko poszerzenia kompetencji, ale też wymiany doświadczeń. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami, dzięki czemu mamy pewność, że każde szkolenie to ogromna dawka wiedzy oraz praktyczne umiejętności, które pozwalają na usprawnienie codziennej pracy oraz efektywne radzenie sobie z problemami w przedsiębiorstwie. Interaktywna formuła szkoleń sprawia, że są one odpowiedzią na aktualne potrzeby zawodowe uczestników. Dostarczamy praktyczną wiedzą, która pozwala na rozwój, wzrost konkurencyjności i budowanie pewności siebie. W ten sposób sprawiamy, że szkolenia prowadzone przez Polską Platformę Szkoleniową są naprawdę dobrą inwestycją. Zadowolenie naszych klientów oraz liczne pozytywne opinie o prowadzonych przez nas szkoleniach są dla nas najlepszym dowodem na to, że wysiłek, który wkładamy w naszą pracę, przynosi satysfakcjonujące efekty.

Nasze wartości

Doświadczenie

Mamy ponad 14 letnie doświadczenie w branży, współpracujemy ze sprawdzoną i doświadczoną kadrą ekspercką. Nasze szkolenia przebiegają w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.
Jakość

Naszym celem jest dostarczenie Państwu merytorycznych szkoleń. Monitorujemy nasze projekty w celu oceny korzyści i stałego podnoszenia poziomu.

Przygotowujemy drukowane materiały w formie książki A4, które są wygodne w użyciu i pozawalają w łatwy sposób powrócić do prezentacji i notatek.
Wsparcie

Nasze wybrane projekty mają wsparcie poszkoleniowe, dając Państwu możliwość do pogłębiania wiedzy po odbytym szkoleniu.
Referencje

W zakładce szkolenia zamknięte możecie się Państwo zapoznać z dowodami zaufania i oceną naszej pracy.
Reklamacje

W przypadku niezadowolenia z naszych usług dajemy Państwu możliwość wniesienia reklamacji i wspólnego wypracowania rozwiązania bądź zwrotu środków.

Nasze wysokie standardy usług potwierdzają

Wdrożyliśmy certyfikat jakości ISO 9002
Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS)
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń dofinansowanych (BUR)

Jakub Nawrocki

Wspólnik i pomysłodawca Polskiej Platformy Szkoleniowej

Jestem absolwentem studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej, związanym z branżą szkoleń od ponad 14 lat. W trakcie mojej pracy zawodowej nawiązałem kontakty z bardzo doświadczonymi i wysoko ocenianymi ekspertami – dzięki temu dostarczamy dzisiaj Państwu projekty, które angażują i zapewniają wysoki wzrost potencjału pracowników. Ci z Państwa którzy mnie znają wiedzą, że w realizację zadań angażuję się na 120%, co przekłada się na bardzo pozytywny efekt końcowy w postaci dobrze przygotowanego i zorganizowanego szkolenia. W trakcie naszej pracy uruchomiliśmy salę szkoleniową, która została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez uczestników szkoleń, jak i firmy zewnętrzne. Miejsce to jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty. Nasz system reklamacyjny daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i pewność dobrze zainwestowanego czasu. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch wspaniałych córek oraz pasjonatem nurkowania, żagli i nart. Zapraszam do udziału w naszych szkoleniach.

Sprawdź jak pracujemy