Ekspert

Tomasz Lewandowski

dr Tomasz Lewandowski

Doktor nauk prawnych, radca prawny. Czynny szkoleniowiec wysoko oceniany przez uczestników szkoleń, od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dla pracowników administracji publicznej w zakresie procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej. Praktyk, radca prawny doradzający Klientom w ramach Kancelarii Radców Prawnych Dr Lewandowski, Majcherek i Wspólnicy oraz Koordynator Biura Prawnego w MPGM S.A. w Poznaniu. Naukowiec - adiunkt w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, habilitant w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada również doświadczenie w sądownictwie - były starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu. Autor książek, publikacji, komentarzy oraz glos z zakresu postępowania administracyjnego, egzekucyjnego, sądowoadministracyjnego oraz samorządu terytorialnego. Współautor procedur administracyjnych do programu Lex Navigator Postępowanie administracyjne.

Opinie o ekspercie

Ekspert posiada rozległą wiedzę związaną z tematyką KPA. Używa zrozumiałego języka i potrafi wzbudzić zainteresowanie słuchaczy.
6 / 6
Osoba prowadząca szkolenie wykazała się dużą wiedzą, profesjonalizmem co przełożyło się na poszerzenie mojej wiedzy w przedmiotowym temacie.
6 / 6
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij