Ekspert

Tomasz Lewandowski

Prof. WSUS Tomasz Lewandowski

Profesor WSUS, Doktor nauk prawnych, radca prawny. Czynny szkoleniowiec wysoko oceniany przez uczestników szkoleń, od ponad 12 lat prowadzi szkolenia dla pracowników administracji publicznej w zakresie procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej. Praktyk, radca prawny doradzający Klientom w ramach Kancelarii Radców Prawnych Dr Lewandowski, Majcherek i Wspólnicy oraz Koordynator Biura Prawnego w MPGM S.A. w Poznaniu. Naukowiec - adiunkt w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, habilitant w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada również doświadczenie w sądownictwie - były starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu. Autor książek, publikacji, komentarzy oraz glos z zakresu postępowania administracyjnego, egzekucyjnego, sądowoadministracyjnego oraz samorządu terytorialnego. Współautor procedur administracyjnych do programu Lex Navigator Postępowanie administracyjne.

Opinie o ekspercie

Ekspert posiada rozległą wiedzę związaną z tematyką KPA. Używa zrozumiałego języka i potrafi wzbudzić zainteresowanie słuchaczy.
6 / 6
Osoba prowadząca szkolenie wykazała się dużą wiedzą, profesjonalizmem co przełożyło się na poszerzenie mojej wiedzy w przedmiotowym temacie.
6 / 6
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij