PPS
+48 22 100 44 61
sala szkoleniowa warszawa

Sala szkoleniowa Warszawa


Chcemy, aby nasza oferta była kompleksowa, dlatego otworzyliśmy własny obiekt szkoleniowy.

Nasza sala szkoleniowa w Warszawie

dostępna jest nie tylko dla naszych kursantów. Wynajmujemy ją również innym podmiotom. Sprawdzi się doskonale jako

sala rekrutacyjna, sala warsztatowa

, sala na spotkania biznesowe i inne, tego typu wydarzenia. Nasza oferta poparta jest opiniami ponad 400 uczestników, którzy wzięli udział w szkoleniach zorganizowanych przez PPS. Dodatkowo realizowaliśmy szereg projektów dla podmiotów zewnętrznych.
CENNIK
490 zł netto / dzień (8h) (sala z pełnym wyposażaniem, przerwy na kawę, ilość uczestników 1-10)
590 zł netto / dzień (8h) (sala z pełnym wyposażaniem, przerwy na kawę, ilość uczestników 11-20)
22 zł netto / osoba (obiad we włoskiej restauracji, 3 x pizza, 3 x makaron, 3 x sałatka, do każdego dania zupa)
OPIS

Co czeka na Ciebie w naszej sali szkoleniowej?
 
Starannie dopracowane wnętrze, w którym żaden szczegół nie jest przypadkowy. Chłodne barwy pozwolą uczestnikom zachować skupienie, a przebijające się przez ogromne okno światło słoneczne skutecznie zapobiegnie spadkom energii. Harmonijne wnętrze to gwarancja efektywnej pracy.
 
Otoczenie, wyróżniające się minimalistycznym designem, a jednocześnie wyjątkowo przyjemnym, naturalnym klimatem, od początku wprowadzi uczestników w dobry nastrój. Oprócz sali szkoleniowej czeka na Ciebie eleganckie patio, gdzie estetyczna zieleń i szum wody, dobiegający z dyskretnych fontann, przyniesie chwilę oddechu, pozytywnie nastrajając Twoich gości.
 
Całodzienna obsługa gości. Dla każdego klienta dodajemy usługę rejestracji uczestników, przekazania materiałów, przywitania uczestników i ew. możliwość przeprowadzenia ankiety. Nad przebiegiem szkolenia czuwają pracownicy PPS. Wszystko po to aby Twoje spotkanie przebiegło  bez zakłóceń i na najwyższym poziomie komfortu i zadowolenia.
 
Wiemy, że na samopoczucie Twoje i Twoich gości ma wpływ mnóstwo czynników – czasem nawet bardzo profesjonalna treść może stracić swoją wartość, gdy otoczenie zawodzi. Mając tę świadomość, wyposażyliśmy salę w nowoczesny, bezawaryjny sprzęt, dzięki któremu Twoje szkolenie przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. Do dyspozycji oddajemy rzutnik 720p o wysokim kontraście, klimatyzację dwustrefową, flipchart, tablice magnetyczne.
 
Warszawa to miasto tętniące życiem, a nieustający, intensywny strumień ludzi i samochodów może skutecznie utrudnić punktualne dotarcie do celu. W trosce o Twój czas, zadbaliśmy o najlepszą możliwą lokalizację – nieopodal Ronda Daszyńskiego i Placu Zawiszy. Dzięki temu każdy sprawnie i bez zbędnego stresu dotrze na miejsce. Podróż z Dworca Centralnego to jedynie 3 przystanki tramwajem (około 7 minut), ze wschodniej strony Warszawy można dojechać do nas II linią metra. Strefa miejskiego parkingu, to dodatkowe ułatwienie dla osób dojeżdżających do nas samochodem.
 
Aby umilić Państwu chwile w trakcie przerw, zadbamy aby nie zabrakło świeżo parzonej kawy i herbaty, kolorowych owoców i soków, pysznych ciastek i chrupiących orzeszków. W porze lunchu czekać będzie kameralna, sprzyjająca bardziej swobodnym rozmowom restauracja, obfitująca w zachwycające bogactwem smaków, najlepsze włoskie potrawy. Jeśli chcesz w sposób szczególny ugościć uczestników swojego szkolenia, tuż za rogiem znajduje się jedna z najlepszych restauracji sushi w mieście. Wiemy, że Twoi goście to nie tylko koneserzy wiedzy, ale też smaków, dlatego dbamy o jakość na najwyższym poziomie.
 
Pozwól, by podczas Twojego szkolenia przeplatały się ze sobą wybuchy śmiechu i chwile najwyższego, wytężonego wysiłku – dzięki temu po zakończonym szkoleniu wszyscy będą zaskoczeni, jak efektywny, a zarazem przyjemny był to dzień. Dobra energia to podstawa komunikacji i efektywności – u nas jej nie zabraknie. Wykorzystaj to i skontaktuj się z nami, a jedyne co Cię zaskoczy, to oszałamiające efekty szkolenia.

Wynajem sal w Warszawie

GALERIA

1.1.JPG2.2.JPG3.3.JPG

4.JPG5.JPG6.JPG
KONTAKT
   biuro@pps.edu.pl

    +48 602 306 855

Adres: ul. Kolejowa 47 lok U-23, Warszawa

Zapoznaj się z regulaminem Polskiej Platformy Szkoleniowej Pobierz regulamin


Pouczenie od odstąpienia od umowy Pobierz dokument