PPS
+48 22 100 44 61
eksperci szkolenia warszawa
 Łukasz Wieczorek

Łukasz Wieczorek

Od wielu lat z wielkim zaangażowaniem szerzy ideę coachingu w Polsce. Jego mistrzem i nauczycielem w obszarze
coachingu jest Gerard O’Donovan. Od sześciu lat prowadzi coaching indywidualny (executive, life, coaching kariery), superwizje coachingowe i klasy mistrzowskie dla coachów oraz warsztaty coachingowe dla organizacji w języku polskim i angielskim. Zasiada w zarządzie International Institute of Coaching & Mentoring jako Prezydent ds. Akredytacji. Jest również członkiem Polskiej Izby Coachingu, pracując w ramach Komisji ds. Etyki i Standardów. Odpowiedzialny za sprowadzenie do Polski i rozwój najstarszej i największej
w Europie szkoły coachingu – Noble Manhattan Coaching. Współautor książki „Profesjonalny coaching. Zasady i dylematy etyczne w pracy coacha.” Posiada bogate doświadczenie biznesowe, z którego czerpie w pracy coachingowej. Miał przyjemność pracować na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich w takich firmach jak Orange, Asseco, Instytut Rozwoju Biznesu.
Posiada m.in. międzynarodowe akredytacje Noble Manhattan Coaching, International Institute of Coaching & Mentoring oraz Institute of Leadership & Management. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii na kierunkach Handel Zagraniczny i Finanse i Bankowość. Ukończył dwie uczelnie wyższe – Szkołę Główną Handlową oraz Wyższą Szkołę Handlu i Prawa w Warszawie.
Przeprowadził ponad 1000 sesji coachingu indywidualnego i około 2000 godzin warsztatów i szkoleń o tematyce zarządzania, kompetencji miękkich i coachingowej. Pod jego okiem wykształciło się blisko 500 certyfikowanych międzynarodowo coachów. Prowadził w Polsce i za granicą procesy coachingu, mentoringu oraz szkolenia caochingowe dla takich firm i organizacji jak: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, GlaxoSmithKline, Nokia, Siemens, Ericsson, Clarks, Orange, Asseco, Ministerstwo Finansów, Reckitt Benckiser, Telzas, Business Today International, BTS, Bank Pocztowy, Dr. Max, AbbVie, Polpharma, PGE, DOKA, Pepco, Noble Manhattan Coaching i wiele innych.
Poza coachingiem kariery specjalizuje się w obszarach związanych z rozwojem biznesu, zarządzaniem zasobami ludzkimi, sprzedażą, marketingiem, executive i life coachingiem. Wspiera firmy z sektora MMŚP w procesach zmian, rozwoju i podnoszenia efektywności. Aktywnie trenuje Wing Tsun Kung Fu (2 st. mistrzowski).
Zrealizowane projekty

Zapoznaj się z regulaminem Polskiej Platformy Szkoleniowej Pobierz regulamin

Pouczenie od odstąpienia od umowy Pobierz dokument

Zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym Pobierz dokument