PPS
+48 22 100 44 61
eksperci szkolenia warszawa
dr hab. Bogdan Fischer

dr hab. Bogdan Fischer

Radca Prawny, Partner w Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy.
Od kilkunastu lat doradza przedsiębiorstwom i międzynarodowym korporacjom o zróżnicowanych profilach działalności. Kieruje departamentem własności intelektualnej, nowych technologii i ochrony informacji oraz krakowskim biurem kancelarii.
Ekspert prawa nowych technologii, ochrony informacji w tym danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej. Prowadzi obsługę skomplikowanych projektów z zakresu IT, własności intelektualnej oraz prawa mediów, w tym reklamy i nieuczciwej konkurencji.
Doradca w licznych projektach z powyższego zakresu na rzecz m.in. ING Banku Śląskiego S.A., Totalizatora Sportowego Sp. z o.o., Accenture Sp. z o.o., PKO BP S.A., Alvarion-Tadipol Sp. z o.o. BISE Bank S.A., Krajowego Urzędu Pracy, ENEA S.A., Sonera Info Communications i wielu innych podmiotów.
Arbiter w Sądzie Polubownym ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji oraz przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Pracownik naukowy na Uniwersytecie Jagiellońskim, wykładowca prestiżowych szkół wyższych w zakresie prawa mediów, prawa prasowego i autorskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
Zrealizowane projekty

Zapoznaj się z regulaminem Polskiej Platformy Szkoleniowej Pobierz regulamin

Pouczenie od odstąpienia od umowy Pobierz dokument

Zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym Pobierz dokument