PPS
+48 22 100 44 61
eksperci szkolenia warszawa
dr inż. Zygmunt Białka

dr inż. Zygmunt Białka

Uzyskał tytuł doktora nauk technicznych na Wydziale Maszyn Roboczych i pojazdów Politechniki Poznańskiej. Ukończył studium podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w zakresie "Problemy Techniczne, Ekonomiczne i Materiałoznawstwo". Pełnił funkcje Kierownika laboratorium, Kierownika Cyklu Towaroznawstwa i Technologii oraz Kierownika Zakładu Technologii i Zastosowań i Szefa Katedry Logistyki.
Jest autorem i współautorem ponad 70 publikacji z zakresu logistyki i towaroznawstwa. W publikacjach opisywał szeroko pojętą problematykę logistyczną w tym zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową.
Prowadzi zajęcia z przedmiotów m.in.: Zarządzanie logistyką, Logistyka handlu, Logistyka produkcji, Projektowanie i zarządzanie infrastrukturą logistyczną, Transport wewnętrzny, Ładunkoznawstwo i opakowania, Towaroznawstwo, Zarządzanie systemami dostaw, Zarządzanie projektami, Organizacja systemów dystrybucji, Zarządzanie gospodarką magazynową,
Jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) w Poznaniu i Rzeczoznawcą SIMP w dwóch specjalnościach: Eksploatacja i remonty maszyn oraz Logistyka przemysłowa.
Wyróżniony „NajDydaktyk” - dydaktyk najciekawiej prowadzący zajęcia, dystans, wyrozumiałość, wspólny język ze słuchaczami oraz dostępność, punktualność i pomoc.
Wiedzę praktyczną zdobywa poprzez bezpośrednie kontakty z Firmami takimi jak: Zakładu Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych "GRAFORM" w Bydgoszczy, zakład Pojazdów Szynowych PESA Bydgoszcz S.A., zakład produkcyjny odlewnia żeliwa ŚREM S.A., zakład WIX FILTRON Sp. z o.o. Gostyń, Firma PROMAG S.A. Poznań, VW Poznań, VW Września oraz w ramach tematyki dywersyfikacja i gospodarka magazynowa – Gazoport Świnoujście im. Lecha Kaczyńskiego. Kontakty te były i są okazją do zapoznania się z nowoczesnymi procesami produkcyjnymi i zarządzaniem zapasami i gospodarką magazynową.
Praktyczna wiedza została zdobyta m.in. w czasie w czasie uczestniczenia w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach organizowanych przez uczelnie, jak również przez Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki Taropak  i konferencji "Zarządzanie produkcją w praktyce".
Odznaczony srebrną Honorową Oznaką SIMP (Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich). Uczestnik spotkań organizowanych w ramach PMI Poland Chapter (Project Management Institute).
Przywiązuje dużą wagę do efektywności i optymalizacji procesów produkcji, magazynowania i dystrybucji, szukając możliwości usprawnień i oszczędności w zakresie logistyki oraz zarządzania zapasami i gospodarką magazynową.

Zrealizowane projekty

Zapoznaj się z regulaminem Polskiej Platformy Szkoleniowej Pobierz regulamin

Pouczenie od odstąpienia od umowy Pobierz dokument

Zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym Pobierz dokument